26.03.2013 9.36 (3)

paulina

tak się składa, że za niecały miesiąc mam deadline na złożenie dokumentów do kilku szkół filmowych w londynie, bo tam zamierzam startować. paryż po prostu nie oferuje students loan, co natomiast jest w londynie. czy sie dostanę? szczerze, sądzę, że nie, ale zawsze jakaś przygoda. namówiłem rafała śpiewaka, artystę z krakowa, by był bohaterem filmu, który chcę zrobić do tzw. teczki. rafał jest chyba trochę zawiedziony moim pomysłem na film, ale o dziwo, nadal chce wziąć udział w projekcie.

wpisy chciałem zacząć umieszczać od londynu, czyli pewnie nigdy, ale tak wiele się dzieje, że może czas zacząć wcześniej

paulina to bardzo ciekawa postać. producent muzyczny z bardzo interesującym gustem. poznaliśmy się w zeszłym roku, bo razem dostaliśmy się na produkcję na uś w katowicach. na początku był zgrzyt i spięcie, dopiero z czasem okazało się, że nadajemy na tych samych falach. tu na zdjęciu jesteśmy w biedrze, sklepie przeznaczonym dla bogatych ludzi, którzy po prostu wolą inwestować w tańsze produkty, żeby zaoszczędzone pieniądze inwestować w inne produkty. nie wiem czy wiecie, ale wiśniówka 0.7 jest teraz po 17,99 zł. napój ten mogliśmy skosztować w miłym lokalu u olki, magdy i michała.

zabawa oczywiście rozkręca się powoli. wszyscy się schodzą i najpierw wolą pomrozić napoje. są żarty, kawały, historyjki z uczelni, tradycyjne obrabiane dup znienawidzonych "kolegów" z uczelni. w końcu pojawia się muzyka, delikatne tańce, wszyscy chcą dorwać się do komputera, żeby pokazać nowe odkrycia z całego tygodnia. na końcu jednak pojawia sie prośba "paulina ratuj impreze". po drodze jest jeszcze majdeline, skoki na wszystkich, rozlany alkohol na densflorze, strażnik balkonu, czyli maras, który przesypia 3/4 imprezy. aż dziw, że nikt go nie pomalował czy rozebrał. jest jeszcze marta, która znika i włącza się jej traveler mode. oczywiście jest śniadanie o 3 w nocy. a rano, głód, zmęczenie, wstyd, zażenowanie i dalszy ciąg balangi. "zostajemy?" "nieeee jedźcie już, widzimy się za dwa tygodnie"

do posłuchania michael jackson - who is it

2018
2017
2016
2015
2014
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006